Sodybos nuoma

Vasara be gaivaus vėjo, saulės, gryno oro – neįsivaizduojama! Kviečiame atitrūkti nuo miesto šurmulio – mėgaukitės Pamario krašto ramybe ir poilsiu privačioje kaimo turizmo sodyboje. Vakarus leiskite pirtyje su kubilu, mėgaukitės Pamario krašto vaišėmis, degustuokite šviežią, vietinių žvejų sugautą rūkytą žuvį, pramogaukite plaukdami laivais bei važinėdami dviračiais. 
Šeimos šventes bei įmonių vakarėlius kviečiame švęsti ant Minijos upės kranto! Patyrusios komandos dėka, padėsime Jums paruošti įspūdingą vakaro programą, pasirūpinsime pilnu maitinimu, aptarnaujančiu personalu, renginio programa bei šventės vietos dekoravimu. 
Moderni Vila Jūsų šventėms bei kokybiškam poilsiui

Naujiena! Nauja, erdvi, moderni, ištaiginga Vila Mingėje ant Minijos upės kranto! 

Puikus sprendimas šeimos šventėms bei įmonių darbuotojų renginiams! 

Viloje gali apsistoti iki 12 asmenų. Pirmame aukšte – pokylių salė, židinys, WC bei virtuvė. Antrame aukšte rasite 4 miegamuosius su dušais bei WC. Visa sodyba nauja – nauji baldai, modernus interjeras,  nepriekaištinga tvarka – visada švari patalynė bei puikus aptarnavimas. Šioje sodyboje Jūsų komfortas – garantuotas! 

Teikiamas maitinimas | Galimybė šventėms | Galimybė renginiams | Patogu priplaukti laivams | Yra stovėjimo aikštelė | Su patogumais. 

 

Sodyba Jūsų šventėms ir poilsiui Mingės kaime

Ant Minijos upės krato įsikūrusi trijų pastatų sodyba – idealus variantas šventėms ir Jūsų šeimos poilsiui! Sodyboje yra trys pastatai: Pagrindinis pastatas su pokylių sale, svečių namas nakvynei bei pirties namas Jūsų atsipalaidavimui. Sodyba turi savo uostą, prie kurio lengvai prisišvartuos Jūsų laivas. 

Banketinės salės name yra 23 miegamos vietos (kambariai po 2 – 5 miegamas vietas, WC ir dušas bendro naudojimo), banketinė salė – 60 vietų, profesionali virtuvė, baras su alaus pilstymo įranga, šašlykinė. 

Svečių name yra 28 miegamos vietos (kambariai po 2 – 5 miegamas vietas, WC ir dušas bendro naudojimo), bendra erdvė pasisedėjimui, kurioje telpa apie 16 žmonių, virtuvė (yra šaldytuvas, kaitlentė, virdulys, indai ir įrankiai), šašlykinė. 

Pirties name yra 12 vietų pirtis, vieta pasisedėjimui, balkonas. Ši sodyba – viena populiariausių Mingės kaime, kadangi kainos ir kokybės santykis išties netuština piniginės. 

Sodyba ant Minijos upės kranto

Sodyba ant Minijos kranto – puikiai tinkanti savaitgalio išvykoms su šeima ir bičiuliais. Patogi švęsti gimtadienius, mergvakarius arba tiesiog pramogauti gamtoje, atitrūkstant nuo miesto šurmulio. 

Sodyba turi du pastatus: 10 asmenų talpinantį pirties namelį ir 20 asmenų talpinantį svečių namą su miegamomis vietomis. Sodyboje yra visi patogumai: dušas, WC, virtuvėlė, kiekas su krepšinio aikštele, yra grilio kepsninė su visais įrankiais bei iškylai reikalingos priemonės. Prie sodybos yra ir automobilių stovėjimo aikštelė.

Jūsų kokybiškam poilsiui pasirūpinsime Jūsų pilnu maitinimu sodyboje, o jeigu pageidaujate aktyvių pramogų – pakviesime Jus užsisakyti gidą ir plaukti į Nidą ar Rusnę!

Sodyba ant Minijos upės kranto su pirtele

Šventėms, gimtadieniui, poilsiui ir pramogavimui, kviečiame apsistoti patogioje sodyboje su pirtele. Vienu metu šioje sodyboje gali apsistoti iki 16 žmonių. Sodybą sudaro du pastatai: pirties namelis, kuriame yra patogios 9 miegamos vietos ir gyvenamasis namas, kuriame patogiai jausis 7 žmonės.

Šalia namo esanti virtuvėlė – Jūsų poreikiams ir maisto gamybai. Sodyba turi savo uostelį, taigi tiesiai iš jos galite plaukioti laivais bei mėgautis žvejyba!

Kiti puikūs privalumai:

Savo sugautą žuvį galima vietoje išsirūkyti arba išsivirti žuvienę. Sodyboje įrengtas muziejus. Nuomojamos 2 pavėsinės kuriose yra 50 – 60 vietų, laužavietė, vanduo, elektros įvadas. Kriaušių sodelyje galima apsistoti su palapinėmis.

Viešbučio tipo apartamentai didelėms grupėms arba privatiems užsakymams

Viešbučio tipo kaimo turizmo apartamentai Mingės kaime – ideali vieta tiems, kurių kolektyvas yra itin didelis, tačiau siekis pailsėti ir atitrūkti nuo šurmulingų miesto gatvių išlieka prioritetu!

Šis pasirinkimas palankus tuo, jog čia rasite ir svečių namus, ir viešbučio tipo apgyvendinimą, ir garinę pirtį su miegamomis vietomis. Čia galėsite mėgautis restorano maitinimu, pramogomis ant vandens ir ramybe krante. Vienu metu sodyboje gali apsistoti iki 70 asmenų

Yra galimybė išsinuomoti ir pirtį (iki 10 asmenų) . Šalia pirties yra patogus priepirtis, o už kelių žingsnių – Minijos upė ir lieptelis.

Lauke yra pavėsinė, kurioje telpa iki 20 asmenų, yra galimybė išsikepti grilio patiekalų. Sodyboje yra kavinė, prekiaujanti visada šviežiais žuvies patiekalais

Etnografinė sodyba ramiam Jūsų poilsiui

Šeimos poilsiui ant Minijos upės kranto, kviečiame rinktis patogią sodybą! Poilsis restauruotoje XIX amžiaus pabaigos etnografinėje sodyboje, Lietuviškoje Venecijoje, Minijos kaime. Unikali Nemuno deltos regioninio parko gamta, pamario krašto kultūrinis paveldas ir šiuolaikinis komfortas – atgaiva kūnui ir sielai, mėgstantiems žvejoti, stebėti paukščius, jaukiai pailsėti ištisus metus.

Čia rasite tris didelius pastatus apgyvendinimui, kur vienu metu telpa iki 18 svečių. Pagrindinio pastato pirmame aukšte – salė iki 40 žmonių, antrame aukšte – miegamoji zona. 

Sodyboje yra visi patogumai, leidžiama atsivežti augintinius, naudotis internetu, galima užsakyti maisto, pasiplaukioti laivais.

Ši sodyba puikiai tiks savaitgalio, atostogų poilsiui ir individualioms šventėms. Sodyboje įrengta biblioteka, paveikslų galerija, sauna. Joje galima rengti konferencijas, stovyklauti su palapinėmis, gidas maloniai papasakos apie Mingės kaimo istoriją, o išalkus galėsite užsisakyti maisto tiesiai į sodybą! 

Poilsio zonoje – tvenkinys, gyvūnų aptvaras, laužavietė, sūpynės. 

Sodybų kompleksas Pamaryje

Didelis, erdvus, modernus sodybų kompleksas Mingės kaime – ideali vieta įvairioms grupėms! Naujas, kokybiškas paslaugas teikiantis kompeksas garantuos Jums komfortą bet kokia progra. Kviečiame čia organizuoti savo įmonių renginius bei švęsti didžiąsias šeimos šventes! 

Pirmojoje sodyboje ant Minijos upės kranto rasite: tris miegamuosius su visais patogumais, virtuvę su visais būtinai įrankiais, du didelius vonios kambariu, svetainę su židiniu ir TV, nuosava prieplauka, kiemelis su griliu, laužaviete ir rūkykla, tinklinio aikštelę. Vienu metu sodyboje gali apsistoti 10 – 12 žmonių.

Antroji sodyba – tai penkių miegamųjų namas ant Minijos upės kranto. Čia rasite: pobūvių sale su židiniu, kurioje telpa iki 50 asmenų, miegamuosius su atskirais dušais, virtuvę su visa įranga, lauko terasą su vaizdu į upę, tinklinio aikštelę, kiemelį su griliu ir laužaviete. Vienu metu čia gali apsitoti 12 – 14 asmenų.

Keleivinis laivas "Ugnė" plaukia iš Ventės uostelio, apie 500 m nutolusio nuo Ventės Rago. Šis laivas turi mažą grimzlę, todėl puikiai įplaukia į seklius vandenis - Dreverną, Vilhelmo kanalą ir pan. Laivo nuoma kelionei laivu iš Ventės į Nidą, Rusnę, Kintus, Nemuno deltos vandenimis ir po Kuršių marias.

Laivo denis dengtas ir apsaugotas nuo vėjo ir lietaus. Įrengtas patogus ilgas stalas Jūsų susibūrimui ir pietums laive.

Šis laivas puikiai tinkantis variantas Jūsų didelių grupių ekskursijoms ir šventėms laive.
Laive ruošiamas rūkytos žuvies piknikas, patiekiama žuvienė.

Siūlome nakvynę su pirtimi sodyboje Ventėje ant marių kranto, netoli Ventės rago.

Laive arba krante siūlome autentišką žuvies pikniką, užkandžius ir karštus patiekalus. Pasirūpiname profesionalaus gido paslaugomis, siūlome užimtumo programą laive ir aktyvias komandines pramogas krante

Laivas įmonių šventei, gimtadieniams, sukaktims, vestuvėms ar krikštynoms švęsti. Patogus, jaukus keleivinis laivas su baru, įrengta garso bei vaizdo aparatūra. Itin erdvus – talpinantis iki 80 keleivių, todėl populiarus ilgiesiems plaukimams. Laivas Forelle Flicka turi atvirą ir uždarą denius, taigi net esant blogam orui būsite apsaugoti nuo vėjo ar lietaus.

Veikiantis baras | WC| Virtuvėlė | Garso ir vaizdo aparatūra| Teikiamas maitinimas

Laive siūlome užkandžių furšetą, sustojus Juodkrantėje arba Mingėje – žuvies patiekalų pietus. Pasirūpiname profesionalaus gido paslaugomis, siūlome aktyvias komandines pramogas krante

Erdvus, ekonomiško tipo laivas Neptūnas Jūsų didelių grupių plaukimui Nemuno delta arba Kuršių Mariomis. Denis yra dengtas permatomu tentu, todėl būsite apsaugoti nuo vėjo ir lietaus. Idealus variantas plaukiant ekskursijoms su Pamario krašto valgių degustacija.
Talpina iki 50 keleivių | Dengtas denis | Erdvus denis | WC | Garso ir vaizdo aparatūra

Laive siūlome užkandžių furšetą, sustojus Juodkrantėje arba Mingėje – žuvies patiekalų pietus. Pasirūpiname profesionalaus gido paslaugomis, siūlome aktyvias komandines pramogas krante.

Laivas įmonių šventei, gimtadieniams, sukaktims, vestuvėms ar krikštynoms švęsti. Patogus, jaukus salonas, su baru, įrengta garso bei vaizdo aparatūra, patogus sėdėti bei pramogauti. Apatiniame laivo „Aisytė“ salone yra patogios sėdimos vietos, viršutiniame salone susėsite jaukiai ant baro kėdžių aplink baro stalą. Viršutinis denis puikiai pritaikytas šokiams bei aktyvioms Jūsų renginio pramogoms.

Talpina iki 50 keleivių. | Veikiantis WC | Virtuvėlė | Teikiamas maitinimas

Laive siūlome užkandžių furšetą, sustojus Juodkrantėje arba Mingėje – žuvies patiekalų pietus. Pasirūpiname profesionalaus gido paslaugomis, siūlome aktyvias komandines pramogas krante.

Laivas įmonių renginiams, šeimos šventėms, ekskursijoms, degustacijoms. Patogus, erdvus, dviejų denių laivas puikiai tiks plaukti bet kokiu oru. Laivas Šarūnas erdvus – talpinantis iki 50 keleivių. Stabilus plaukti ilguosius maršrutus Kuršių Mariomis ir po Nemuno deltą.

Talpina iki 50 keleivių | WC | Virtuvėlė | Garso ir vaizdo aparatūra | Teikiamas maitinimas

Laive siūlome užkandžių furšetą, sustojus Juodkrantėje arba Mingėje – žuvies patiekalų pietus. Pasirūpiname profesionalaus gido paslaugomis, siūlome aktyvias komandines pramogas krante.

Laivas įmonių renginiams, šeimos šventėms, ekskursijoms, degustacijoms. Patogus, erdvus, dviejų denių laivas puikiai tiks plaukti bet kokiu oru. Laivas Šturmai erdvus – talpinantis iki 50 keleivių. Stabilus plaukti ilguosius maršrutus Kuršių Mariomis ir po Nemuno deltą.

Talpina iki 50 keleivių | WC | Virtuvėlė | Garso ir vaizdo aparatūra | Teikiamas maitinimas |

Naujiena! Laive veikia baras!

Laive siūlome užkandžių furšetą, sustojus Juodkrantėje arba Mingėje – žuvies patiekalų pietus. Pasirūpiname profesionalaus gido paslaugomis, siūlome aktyvias komandines pramogas krante

Keleivinis laivas "Sambis" yra erdvus ir patogus laivas, dengtu deniu. Laivo denyje įrengtas didelis stalas, sumontuota garso aparatūra, tad laivas puikiai tiks įvairioms šventėms (gimtadieniams, sukaktims, įmonės renginiams, kolektyvo išvykoms). Laivas plaukia iš Rusnės uostelio į marias ir Nemuno deltą. Talpina iki 50 asmenų. WC | Virtuvė | Dengtas denis.

Laive siūlome užkandžių furšetą, sustojus Juodkrantėje arba Mingėje – žuvies patiekalų pietus. Pasirūpiname profesionalaus gido paslaugomis, siūlome aktyvias komandines pramogas krante.

"Šyša" tai, laivas, kuris yra tinkamas pramoginėms kelionėms, taip pat žvejybai Nemuno deltoje ir Kuršių mariose. Laivas plaukia iš Rusnės, ir iš Šyšos kaimo. Plukdys Jus į Nidą, Uostadvarį, po Rusnę, gilyn į Nemuno deltą arba po Kuršių marias. Talpina iki 12 keleivių ir yra patogus plaukti su gyvūnais.

Laive siūlome užkandžių furšetą, sustojus Juodkrantėje arba Mingėje – žuvies patiekalų pietus. Pasirūpiname profesionalaus gido paslaugomis, siūlome aktyvias komandines pramogas krante.

Laivas UPAITIS Jūsų žvejyboms ar mažų grupių pasiplaukiojimams po Nemuno deltą ir Kuršių Marias. Itin populiarus žvejybų pasirinkimams. Nebrangus, ekonomiškos klasės laivelis Jūsų laisvalaikiui.

Talpina iki 18 asmenų. Yra WC.

Laive siūlome užkandžių furšetą, sustojus Juodkrantėje arba Mingėje – žuvies patiekalų pietus. Pasirūpiname profesionalaus gido paslaugomis, siūlome aktyvias komandines pramogas krante.

Laivas Admirolas skirtas pramogoms, ekskursijoms, šeimos šventėms laive, populiarus plaukiant į pramoginę žvejybą. Laivo kapitonas – nuostabus pasakotojas. Klientai teigia, jog plaukiant šiuo laivu – ir gido nereikia! Laivas Admirolas turi atvirus ir uždarą denius, taip pat erdvią aikštelę Jūsų lauko piknikui.

WC | Erdvus denis | Garso ir vaizdo aparatūra | Talpina iki 24 keleivių

Laive siūlome užkandžių furšetą, sustojus Juodkrantėje arba Mingėje – žuvies patiekalų pietus. Pasirūpiname profesionalaus gido paslaugomis, siūlome aktyvias komandines pramogas krante.

 

Patogus laivas Jūsų ekskursijoms, gimtadieniams, žvejybai, plaukimams po Nemuno deltą ir Kuršių Marias.  Laive yra patogus viršutinis denis ir patogus apatinis denis su sėdimomis vietomis bei stalu vaišėms.

Uždarame denyje telpa 10 keleivių. Visame laive – iki 20 žmonių. Laive tiekiame maitinimą, organizuojame degustacijas ir ekskursijas. Yra WC

Laive siūlome užkandžių furšetą, sustojus Juodkrantėje arba Mingėje – žuvies patiekalų pietus. Pasirūpiname profesionalaus gido paslaugomis, siūlome aktyvias komandines pramogas krante.

Patogus laivelis DAINA Jūsų ekskursijoms, šeimos šventėms, įmonių kolektyvų pramogoms, žvejybai Nemuno deltoje arba Kuršių Mariose. Erdviame denyje vienu metu patogiai tilps 15 žmonių, o nuo nepalankių orų keleivius saugos naujai dengtas tentas. Laivas saugus – čia galite atsivesti vaikus ir plaukiant klausytis marių ošimo ir stebėti linkuojančius horizontus. Šiame laive yra uždara kajutė, kurioje patogiai tips 10 žmonių.

Erdvus denis | Dengtas denis | WC

Laive siūlome užkandžių furšetą, sustojus Juodkrantėje arba Mingėje – žuvies patiekalų pietus. Pasirūpiname profesionalaus gido paslaugomis, siūlome aktyvias komandines pramogas krante.

Laivelis Njord yra puikus sprendimas švenčiantiems bernvakarius, plaukianties vyriškoms išvykoms arba ramesniems pasiplaukiojimams su šeima. Jame yra erdvus galinis denis, tualetas, dušas (šiltas, šaltas vanduo), virtuvė, šildymas. Laive patogiai gali plaukti 15 asmenų.

Virtuvėlė | Dušas | WC | Garso ir vaizdo įranga |

Laive siūlome užkandžių furšetą, sustojus Juodkrantėje arba Mingėje – žuvies patiekalų pietus. Pasirūpiname profesionalaus gido paslaugomis, siūlome aktyvias komandines pramogas krante.

Laivas „Pupa“ yra puikus pasirinkimas norintiems tiesiog paplaukioti ir pasigrožėti Nemuno deltos gamta, Mingės kaimu ir kitu vandeningu kraštovaizdžiu. Šis laivas išskirtinis tuo, kad gali priplaukti itin arti kranto ten, kur yra sekluma. Su laiveliu PUPA galite kokybiškai plaukioti Vilhelmo kanalu. Laivelyje telpa iki 10 asmenų. Yra atviras, todėl malonu plaukioti esant saulėtai dienai. Laivelis stovi Uostadvaryje, tačiau gali plukdyti iš Mingės kaimo. Be patogumų

Laive siūlome užkandžių furšetą, sustojus Juodkrantėje arba Mingėje – žuvies patiekalų pietus. Pasirūpiname profesionalaus gido paslaugomis, siūlome aktyvias komandines pramogas krante.

Katerio nuoma mažoms grupėms žmonių ramiam arba ypatingai greitam plaukimui po Nemuno deltą arba Kuršių marias. Su šiuo kateriu greitai pasieksite Nidą, Juodkrantę arba kitus tolimuosius Neringos uostus. Kateris talpina iki 8 keleivių. Šis kateris įplaukia į tokias seklias prieplaukas, kaip Preila, Pervalka, puikiai plaukia Karaliaus Vilhelmo kanalu, kurio gylis vos 1,7 m!

Laive siūlome užkandžių furšetą, sustojus Juodkrantėje arba Mingėje – žuvies patiekalų pietus. Pasirūpiname profesionalaus gido paslaugomis, siūlome aktyvias komandines pramogas krante.

Katerio nuoma romantiškiems lėtiems plaukimams arba ypatingai greitam bangų skrodimui po Nemuno deltą arba Kuršių marias. Su šiuo kateriu greitai pasieksite Nidą, Juodkrantę arba kitus tolimuosius Neringos uostus. Kateris talpina iki 4 keleivių, tačiau Jūsų privatumui nuomojamas ir dviems asmenims. Šis kateris įplaukia į tokias seklias prieplaukas, kaip Preila, Pervalka, puikiai plaukia Karaliaus Vilhelmo kanalu, kurio gylis vos 1,7 m!

Laive siūlome užkandžių furšetą, sustojus Juodkrantėje arba Mingėje – žuvies patiekalų pietus. Pasirūpiname profesionalaus gido paslaugomis, siūlome aktyvias komandines pramogas krante.

Greitaeigis laivas gali plukdyti iki 8 keleivių.

Nidą pasiekia per 1 valandą. Perkelia dviratininkus su dviračiais iš Nidos į Uostadvarį / Ventę / Mingę.

Gali paimti keleivius iš Mingės kaimo, tačiau nuolatinė stovėjimo vieta - Rusnė. Su šiuo laivu smagu plaukti mažoms žmonių grupelėms – puikiai tinka nedidelių kolektyvų susibūrimams (mergvakariams, bernvakariamss, simboliškai gimtadienio šventei paminėti, edukaciniams pasiplaukiojimams)

Laive siūlome užkandžių furšetą, sustojus Juodkrantėje arba Mingėje – žuvies patiekalų pietus. Pasirūpiname profesionalaus gido paslaugomis, siūlome aktyvias komandines pramogas krante.