Apie Mingės kaimą

Minija (Mingės kaimas) – malonaus akiai grožio vieta, įsikūrusi Lietuvos vakaruose. Kupina autentiškų privačių ir nuomojamų sodybų Jūsų šventėms ir poilsiui, praturtinta laivais, kurie šioje vietoje ir yra vienintelė transporto priemonė, norint pasiekti kitą Minijos upės krantą. Šias apylinkes jau pamilo šeimos, kurios nori kokybiško ir komfortiško poilsio ir žvejai, mėgstantys pažvejoti upėse ir Kuršių marių vandenyse. 

Mingės kaimas garsėja savo kraštovaizdžiu, kurį pažinsite plaukdami laivais. Čia gausu įdomių vaizdingų vietovių, kuriomis plaukia mūsų laivai. Nemuno deltos vandenys supa Kintų pakrantes, Rusnės salą, Ventės ragą, Šturmų švyturį, Krokų lankų ežerą, Kniaupo įlanką, Uostadvarį bei yra bene patogiausia vieta plaukimui į Nidą.

Pamario krašto valgiai garsėja savo nepaprastais skoniais. Čia rasite vietinių žvejų sugautos šviežiais išrūkintos žuvies, paragausite tradicinės žuvienės, turėsite galimybę paragauti kitų Pamario krašto vaišių – naminės duonos ir sūrių, kafijos, punčo bei saldumynų. 

Mingės kaimo istorija siekia šimtmečius – platesniam pasakojimui pakviesime Jus užsisakyti gido paslaugas, kurie plaukdami su Jumis laivais papasakos ypatingų ir įdomių istorijų. Mingės kaimo sodybos – tai dešimtmečius menantys pastatai. Kai kuriose jų įrengti muziejai, o restauracijos atliktos taip, tarsi dar gali pajusti tuometinių laikų dvasią ir autentiką. Viskas nepriekaištingai subalansuota Jūsų poilsiui ir šventėms.

Minija (Mingė) – žvejų gatvinis kaimas Šilutės rajono savivaldybėje, 7 km į pietus nuo Kintų, Minijos upės žemupyje, Nemuno deltos regioniniame parke. Minijos seniūnaitijoje.

Kaimo namai išsidėstę abipus Minijos (fasadais į upės pusę), išlikę XIX a. pabaigos pastatų. Geras susisiekimas vandens transportu su Rusne, Ventės ragu, Nida ir kitais Kuršių Nerijos kurortais. Pastaraisiais metais Mingėje sparčiai vystomas vandens ir kaimo turizmas. Yra jachtų ir motorlaivių prieplauka.

Kelionių organizatorius UAB JOVILA | www.laivo-nuoma.lt | Pasikalbėkime: +370 635 55 386 | Email: info@jovila.lt

© 2024 | Visos teisės saugomos | Sprendimas: MB S MEDIA GRUPĖ