Aktyvios pramogos Mingėje

Iš Pamario krašto ramybės į aktyvųjį poilsį šeimai ar kolektyvams!
Kad poilsis taptų ne tik ramus, bet ir įdomus – kviečiame Jus aktyviai pramogauti Mingėje. Mūsų profesionalių edukatorių programos puikiai subalansuotos pramogauti tiek sodybose, tiek atplaukus laivais į Nidą ar Juodkrantę! Kviečiame išsirinkti sau patinkančias pramogas iš plataus paslaugų pasirinkimo:
Edukacinė ekskursija su gidu

Išsiilgusiems įdomių pasakojimų ir žinių, į savo kelionę plaukiant laivu Nemuno dektos apylinkėse kviečiame užsakyti gidą. Vietiniai gidai – nuostabūs šio krašto pasakotojai ir žinovai, savo istorijomis sudominantys net pačius mažiausius klausytojus. 

Linksmieji pagaliukai

Žaidimas žaidžiamas taip: žaidėjai sustoja ratu, kiekvienam yra duodama po linksmąjį pagaliuką, šį pagaliuką ţaidėjai laiko dešine ranka, o kairiąją už nugaros, ţaidimo teisėjas stovi viduryje rato, jis sušvilpia viena arba du kartus ir nuo to priklauso iš kurios pusės reiks gaudyt kaimyno lazda ir paleisti savo, jei lazda nukrenta ant žemės, žaidėjas iškrenta iš žaidimo

Matininkas

Tai A raidės formos matavimo prietaisas, kuriuo matuojame žemės plotą. Čia jis paverstas į komandinę užduotį. Reikalingi 7 komandos nariai. Vienas stovi ant matininko apatinės horizontalios pakylos. Kiti 6 pasiima virves, kurios pririštos prie viršaus. Užduotis tempiant virves padėti matininkui kiek įmanoma greičiau nueiti visą duotą atstumą ir atgal

Plaustas ant žolės

Plaustas ant žolės – vienu metu, gali dalyvauti keturi žmonės, trys žaidėjai sulipa ant plausto ( yra specialios vietos kojoms), ir susikabina per liemenį, ketvirtas ţaidėjas užsideda ratą pririštą prie valties, stovi atsisukęs i komandą ir duoda žaidžiantiesiems komandą pašokti ir tuo pat metu traukią valtį kai žaidėjai pašoka, ir taip yra stengiamasi greičiau pasiekti finišą už priešininkus.

Tinklinis su paklodėmis

Žaidimo taisyklės paprastos – reikia stengtis atmušti ir sugauti kamuolį ne rankomis, o mūsų specialiomis paklodėmis ( viena komanda turi vieną paklodę ir kita komanda taip pat turi vieną). Patikėkit, bus smagu išmėginti naują žaidimą ir aktyviai praleisti laiką su kompanija!

Brolijos žiedas

Jums tik reikia suburti komandą, sulipti į šį žiedą ir einant ar bėgant jo viduje, pasistengti kuo grečiau pasiekti finišą, aplenkiant priešininkų komandą. Šis žiedas puikiai tinka pasimokyti, kaip reikia dirbti komandoje ir būtų vieningiems, kaip tiems peliukams, sukantiems ratus!

Etnografiniai žaidimai su degustacija

Įmonių kolektyvams ir šeimos šventes švenčiantiems, kviečiame sudalyvauti tarmiškoje Minijos valgių degustacijoje. Čia Jūs ragausite naminio punšo, kafijos ir pyrago. Degustaciją Jums praves ilgametę patirtį turinti edukatorė su tarmiškais motyvais ir etno-žaidimais. 

Lietuviškų vynų degustacija

Lietuvių vyndariai dažniausiai gamina vyną iš juodųjų serbentų, vyšnių, obuolių, agrastų, svarainių. 6 rūšių vyno degustacija ir supažindinimas su lietuviškos vyndarystės tradicijomis – vyno keliu Lietuvoje. Degustuodami vyną skanausite brandintus sūrius, alyvuoges, ypatingas užtepėles. Trukmė 1-2 valandas. 

Vytinių juostų pynimas

Lietuvių tradicines tautines juostas, jų rūšis, juostų audimo būdus ir paskirtį. Juostas naudojo įvairiose apeigose: gimusį kūdikį apjuosdavo juosta, sukaktuvininką sveikiname apjuosdami gražia tautine juosta, vaikinai juostas naudojo vietoj diržų, merginos rišdavosi ant juosmens, rankų. Edukacijoje sužinosime juostų, spalvas, raštus, simbolika, pritaikymu kasdieniniame gyvenime, nusipinsime juostą. Edukacijos trukmė 1 val.

Vandens slidės ir vandenlentės

Dvidešimt minučių šliuožiant slidėmis vandens paviršiumi kasdien ir gera nuotaika garantuota. Puikus sportas lavinantis raumenis, reakciją ir koordinaciją.

Jėgos aitvarų išbandymas

Tandeminis plaukimas su patyrusiu instruktoriumi naudojant vieną lentą bei jėgos aitvarą. Trijų valandų pažintinis pasiplaukiojimas nepaliks abejingų! Minlentės naujiena ne tik marių pakrantėje, bet ir Lietuvoje!

Baidarių žygis Nemuno deltos vandenyse

Nesudėtingas, kupinas malonių įspūdžių ir naujų potyrių maršrutas dešimtvietėmis kanojomis arba baidarėmis Minijos upe ir kanalu. Maršruto ilgis apie 23 km. Pasiūlymą sudaro: baidarių nuoma vienai dienai, apgyvendinimas kempingo nameliuose su terasa ir virtuve arba kempingo palapinių aikštelėje. Papildomai galite užsisakyti pikniką, žuvienę, rūkytą, keptą žuvį. Trukmė: 1 diena

Mergvakario vilionės

Programa pritaikyta šiuolaikinei nuotakai, tačiau naudojant senovines apeigas, žaidimus, pateikiama su gero humoro doze. Galimos veiklos: šmaikščių dainų dainavimas, būrimas, šėliojimai žaidžiant, etnografinių vaišių gaminimas (magiška virtuvė) bei stalo padengimas ir šeimynos susodinimas, užburtos arbatos darymas ir gėrimas, plaukų sruogos magija, magišką vytinę juostą austi ir pirties paslaptis išmanyti, amuletus gaminti. Gyvenimo patirtį su savimi besinešiojanti, visokių monų ir gudrybių prikaupusi Išmintingoji tetulė merginoms pasakoja, o nuotaką mokina, kaip santuokinio gyvenimo smulkmenas paversti smaguriavimu. 

Senoviniai piemenukų žaidimai

Smagūs žaidimai paaugliams ir suaugusiesiems, reikalaujantys greitumo, miklumo, net ir jėgos, akies ir rankos taiklumo, ritmo pajautimo. Vaišinimas šiam kraštui būdingu kulinariniu patiekalu čirviniais blynais, keptais lauko sąlygomis.
Edukacinės programos trukmė 1 val

Vėtrungės - magneto dažymas

Edukacijos metu būsite supažindinti su kuršių vėtrungių ir kurėnų  istorija, simbolių bei spalvų reikšmėmis, gamybos procesu. Užsiėmimo metu kiekvienas gausite po medinį vėtrungėlės maketą su magnetu, jį dekoruosite savo norimomis spalvomis, kuriose atspindės jūsų kūrybiškumas ir nuotaika. Šis unikalus suvenyras įdomi dovana artimui ar sau pačiam. Edukacijos trukmė: iki 2 val

Keleivinis laivas "Ugnė" plaukia iš Ventės uostelio, apie 500 m nutolusio nuo Ventės Rago. Šis laivas turi mažą grimzlę, todėl puikiai įplaukia į seklius vandenis - Dreverną, Vilhelmo kanalą ir pan. Laivo nuoma kelionei laivu iš Ventės į Nidą, Rusnę, Kintus, Nemuno deltos vandenimis ir po Kuršių marias.

Laivo denis dengtas ir apsaugotas nuo vėjo ir lietaus. Įrengtas patogus ilgas stalas Jūsų susibūrimui ir pietums laive.

Šis laivas puikiai tinkantis variantas Jūsų didelių grupių ekskursijoms ir šventėms laive.
Laive ruošiamas rūkytos žuvies piknikas, patiekiama žuvienė.

Siūlome nakvynę su pirtimi sodyboje Ventėje ant marių kranto, netoli Ventės rago.

Laive arba krante siūlome autentišką žuvies pikniką, užkandžius ir karštus patiekalus. Pasirūpiname profesionalaus gido paslaugomis, siūlome užimtumo programą laive ir aktyvias komandines pramogas krante

Laivas įmonių šventei, gimtadieniams, sukaktims, vestuvėms ar krikštynoms švęsti. Patogus, jaukus keleivinis laivas su baru, įrengta garso bei vaizdo aparatūra. Itin erdvus – talpinantis iki 80 keleivių, todėl populiarus ilgiesiems plaukimams. Laivas Forelle Flicka turi atvirą ir uždarą denius, taigi net esant blogam orui būsite apsaugoti nuo vėjo ar lietaus.

Veikiantis baras | WC| Virtuvėlė | Garso ir vaizdo aparatūra| Teikiamas maitinimas

Laive siūlome užkandžių furšetą, sustojus Juodkrantėje arba Mingėje – žuvies patiekalų pietus. Pasirūpiname profesionalaus gido paslaugomis, siūlome aktyvias komandines pramogas krante

Erdvus, ekonomiško tipo laivas Neptūnas Jūsų didelių grupių plaukimui Nemuno delta arba Kuršių Mariomis. Denis yra dengtas permatomu tentu, todėl būsite apsaugoti nuo vėjo ir lietaus. Idealus variantas plaukiant ekskursijoms su Pamario krašto valgių degustacija.
Talpina iki 50 keleivių | Dengtas denis | Erdvus denis | WC | Garso ir vaizdo aparatūra

Laive siūlome užkandžių furšetą, sustojus Juodkrantėje arba Mingėje – žuvies patiekalų pietus. Pasirūpiname profesionalaus gido paslaugomis, siūlome aktyvias komandines pramogas krante.

Laivas įmonių šventei, gimtadieniams, sukaktims, vestuvėms ar krikštynoms švęsti. Patogus, jaukus salonas, su baru, įrengta garso bei vaizdo aparatūra, patogus sėdėti bei pramogauti. Apatiniame laivo „Aisytė“ salone yra patogios sėdimos vietos, viršutiniame salone susėsite jaukiai ant baro kėdžių aplink baro stalą. Viršutinis denis puikiai pritaikytas šokiams bei aktyvioms Jūsų renginio pramogoms.

Talpina iki 50 keleivių. | Veikiantis WC | Virtuvėlė | Teikiamas maitinimas

Laive siūlome užkandžių furšetą, sustojus Juodkrantėje arba Mingėje – žuvies patiekalų pietus. Pasirūpiname profesionalaus gido paslaugomis, siūlome aktyvias komandines pramogas krante.

Laivas įmonių renginiams, šeimos šventėms, ekskursijoms, degustacijoms. Patogus, erdvus, dviejų denių laivas puikiai tiks plaukti bet kokiu oru. Laivas Šarūnas erdvus – talpinantis iki 50 keleivių. Stabilus plaukti ilguosius maršrutus Kuršių Mariomis ir po Nemuno deltą.

Talpina iki 50 keleivių | WC | Virtuvėlė | Garso ir vaizdo aparatūra | Teikiamas maitinimas

Laive siūlome užkandžių furšetą, sustojus Juodkrantėje arba Mingėje – žuvies patiekalų pietus. Pasirūpiname profesionalaus gido paslaugomis, siūlome aktyvias komandines pramogas krante.

Laivas įmonių renginiams, šeimos šventėms, ekskursijoms, degustacijoms. Patogus, erdvus, dviejų denių laivas puikiai tiks plaukti bet kokiu oru. Laivas Šturmai erdvus – talpinantis iki 50 keleivių. Stabilus plaukti ilguosius maršrutus Kuršių Mariomis ir po Nemuno deltą.

Talpina iki 50 keleivių | WC | Virtuvėlė | Garso ir vaizdo aparatūra | Teikiamas maitinimas |

Naujiena! Laive veikia baras!

Laive siūlome užkandžių furšetą, sustojus Juodkrantėje arba Mingėje – žuvies patiekalų pietus. Pasirūpiname profesionalaus gido paslaugomis, siūlome aktyvias komandines pramogas krante

Keleivinis laivas "Sambis" yra erdvus ir patogus laivas, dengtu deniu. Laivo denyje įrengtas didelis stalas, sumontuota garso aparatūra, tad laivas puikiai tiks įvairioms šventėms (gimtadieniams, sukaktims, įmonės renginiams, kolektyvo išvykoms). Laivas plaukia iš Rusnės uostelio į marias ir Nemuno deltą. Talpina iki 50 asmenų. WC | Virtuvė | Dengtas denis.

Laive siūlome užkandžių furšetą, sustojus Juodkrantėje arba Mingėje – žuvies patiekalų pietus. Pasirūpiname profesionalaus gido paslaugomis, siūlome aktyvias komandines pramogas krante.

"Šyša" tai, laivas, kuris yra tinkamas pramoginėms kelionėms, taip pat žvejybai Nemuno deltoje ir Kuršių mariose. Laivas plaukia iš Rusnės, ir iš Šyšos kaimo. Plukdys Jus į Nidą, Uostadvarį, po Rusnę, gilyn į Nemuno deltą arba po Kuršių marias. Talpina iki 12 keleivių ir yra patogus plaukti su gyvūnais.

Laive siūlome užkandžių furšetą, sustojus Juodkrantėje arba Mingėje – žuvies patiekalų pietus. Pasirūpiname profesionalaus gido paslaugomis, siūlome aktyvias komandines pramogas krante.

Laivas UPAITIS Jūsų žvejyboms ar mažų grupių pasiplaukiojimams po Nemuno deltą ir Kuršių Marias. Itin populiarus žvejybų pasirinkimams. Nebrangus, ekonomiškos klasės laivelis Jūsų laisvalaikiui.

Talpina iki 18 asmenų. Yra WC.

Laive siūlome užkandžių furšetą, sustojus Juodkrantėje arba Mingėje – žuvies patiekalų pietus. Pasirūpiname profesionalaus gido paslaugomis, siūlome aktyvias komandines pramogas krante.

Laivas Admirolas skirtas pramogoms, ekskursijoms, šeimos šventėms laive, populiarus plaukiant į pramoginę žvejybą. Laivo kapitonas – nuostabus pasakotojas. Klientai teigia, jog plaukiant šiuo laivu – ir gido nereikia! Laivas Admirolas turi atvirus ir uždarą denius, taip pat erdvią aikštelę Jūsų lauko piknikui.

WC | Erdvus denis | Garso ir vaizdo aparatūra | Talpina iki 24 keleivių

Laive siūlome užkandžių furšetą, sustojus Juodkrantėje arba Mingėje – žuvies patiekalų pietus. Pasirūpiname profesionalaus gido paslaugomis, siūlome aktyvias komandines pramogas krante.

 

Patogus laivas Jūsų ekskursijoms, gimtadieniams, žvejybai, plaukimams po Nemuno deltą ir Kuršių Marias.  Laive yra patogus viršutinis denis ir patogus apatinis denis su sėdimomis vietomis bei stalu vaišėms.

Uždarame denyje telpa 10 keleivių. Visame laive – iki 20 žmonių. Laive tiekiame maitinimą, organizuojame degustacijas ir ekskursijas. Yra WC

Laive siūlome užkandžių furšetą, sustojus Juodkrantėje arba Mingėje – žuvies patiekalų pietus. Pasirūpiname profesionalaus gido paslaugomis, siūlome aktyvias komandines pramogas krante.

Patogus laivelis DAINA Jūsų ekskursijoms, šeimos šventėms, įmonių kolektyvų pramogoms, žvejybai Nemuno deltoje arba Kuršių Mariose. Erdviame denyje vienu metu patogiai tilps 15 žmonių, o nuo nepalankių orų keleivius saugos naujai dengtas tentas. Laivas saugus – čia galite atsivesti vaikus ir plaukiant klausytis marių ošimo ir stebėti linkuojančius horizontus. Šiame laive yra uždara kajutė, kurioje patogiai tips 10 žmonių.

Erdvus denis | Dengtas denis | WC

Laive siūlome užkandžių furšetą, sustojus Juodkrantėje arba Mingėje – žuvies patiekalų pietus. Pasirūpiname profesionalaus gido paslaugomis, siūlome aktyvias komandines pramogas krante.

Laivelis Njord yra puikus sprendimas švenčiantiems bernvakarius, plaukianties vyriškoms išvykoms arba ramesniems pasiplaukiojimams su šeima. Jame yra erdvus galinis denis, tualetas, dušas (šiltas, šaltas vanduo), virtuvė, šildymas. Laive patogiai gali plaukti 15 asmenų.

Virtuvėlė | Dušas | WC | Garso ir vaizdo įranga |

Laive siūlome užkandžių furšetą, sustojus Juodkrantėje arba Mingėje – žuvies patiekalų pietus. Pasirūpiname profesionalaus gido paslaugomis, siūlome aktyvias komandines pramogas krante.

Laivas „Pupa“ yra puikus pasirinkimas norintiems tiesiog paplaukioti ir pasigrožėti Nemuno deltos gamta, Mingės kaimu ir kitu vandeningu kraštovaizdžiu. Šis laivas išskirtinis tuo, kad gali priplaukti itin arti kranto ten, kur yra sekluma. Su laiveliu PUPA galite kokybiškai plaukioti Vilhelmo kanalu. Laivelyje telpa iki 10 asmenų. Yra atviras, todėl malonu plaukioti esant saulėtai dienai. Laivelis stovi Uostadvaryje, tačiau gali plukdyti iš Mingės kaimo. Be patogumų

Laive siūlome užkandžių furšetą, sustojus Juodkrantėje arba Mingėje – žuvies patiekalų pietus. Pasirūpiname profesionalaus gido paslaugomis, siūlome aktyvias komandines pramogas krante.

Katerio nuoma mažoms grupėms žmonių ramiam arba ypatingai greitam plaukimui po Nemuno deltą arba Kuršių marias. Su šiuo kateriu greitai pasieksite Nidą, Juodkrantę arba kitus tolimuosius Neringos uostus. Kateris talpina iki 8 keleivių. Šis kateris įplaukia į tokias seklias prieplaukas, kaip Preila, Pervalka, puikiai plaukia Karaliaus Vilhelmo kanalu, kurio gylis vos 1,7 m!

Laive siūlome užkandžių furšetą, sustojus Juodkrantėje arba Mingėje – žuvies patiekalų pietus. Pasirūpiname profesionalaus gido paslaugomis, siūlome aktyvias komandines pramogas krante.

Katerio nuoma romantiškiems lėtiems plaukimams arba ypatingai greitam bangų skrodimui po Nemuno deltą arba Kuršių marias. Su šiuo kateriu greitai pasieksite Nidą, Juodkrantę arba kitus tolimuosius Neringos uostus. Kateris talpina iki 4 keleivių, tačiau Jūsų privatumui nuomojamas ir dviems asmenims. Šis kateris įplaukia į tokias seklias prieplaukas, kaip Preila, Pervalka, puikiai plaukia Karaliaus Vilhelmo kanalu, kurio gylis vos 1,7 m!

Laive siūlome užkandžių furšetą, sustojus Juodkrantėje arba Mingėje – žuvies patiekalų pietus. Pasirūpiname profesionalaus gido paslaugomis, siūlome aktyvias komandines pramogas krante.

Greitaeigis laivas gali plukdyti iki 8 keleivių.

Nidą pasiekia per 1 valandą. Perkelia dviratininkus su dviračiais iš Nidos į Uostadvarį / Ventę / Mingę.

Gali paimti keleivius iš Mingės kaimo, tačiau nuolatinė stovėjimo vieta - Rusnė. Su šiuo laivu smagu plaukti mažoms žmonių grupelėms – puikiai tinka nedidelių kolektyvų susibūrimams (mergvakariams, bernvakariamss, simboliškai gimtadienio šventei paminėti, edukaciniams pasiplaukiojimams)

Laive siūlome užkandžių furšetą, sustojus Juodkrantėje arba Mingėje – žuvies patiekalų pietus. Pasirūpiname profesionalaus gido paslaugomis, siūlome aktyvias komandines pramogas krante.