Aktyvios pramogos Mingėje

Iš Pamario krašto ramybės į aktyvųjį poilsį šeimai ar kolektyvams!
Kad poilsis taptų ne tik ramus, bet ir įdomus – kviečiame Jus aktyviai pramogauti Mingėje. Mūsų profesionalių edukatorių programos puikiai subalansuotos pramogauti tiek sodybose, tiek atplaukus laivais į Nidą ar Juodkrantę! Kviečiame išsirinkti sau patinkančias pramogas iš plataus paslaugų pasirinkimo:

Ekskursija su gidu

Išsiilgusiems įdomių pasakojimų ir žinių, į savo kelionę plaukiant laivu Nemuno dektos apylinkėse kviečiame užsakyti gidą. Vietiniai gidai – nuostabūs šio krašto pasakotojai ir žinovai, savo istorijomis sudominantys net pačius mažiausius klausytojus.

Išsiilgusiems įdomių pasakojimų ir žinių, į savo kelionę plaukiant laivu Nemuno dektos apylinkėse kviečiame užsakyti gidą. Vietiniai gidai – nuostabūs šio krašto pasakotojai ir žinovai, savo istorijomis sudominantys net pačius mažiausius klausytojus.  

Etno žaidimai su degustacija​

Įmonių kolektyvams ir šeimos šventes švenčiantiems, kviečiame sudalyvauti tarmiškoje Minijos valgių degustacijoje. Čia Jūs ragausite naminio punšo, kafijos ir pyrago. Degustaciją Jums praves ilgametę patirtį turinti edukatorė su tarmiškais motyvais ir etno-žaidimais. 

Vytelių pynimas

Lietuvių tradicines tautines juostas, jų rūšis, juostų audimo būdus ir paskirtį. Juostas naudojo įvairiose apeigose: gimusį kūdikį apjuosdavo juosta, sukaktuvininką sveikiname apjuosdami gražia tautine juosta, vaikinai juostas naudojo vietoj diržų, merginos rišdavosi ant juosmens, rankų. Edukacijoje sužinosime juostų, spalvas, raštus, simbolika, pritaikymu kasdieniniame gyvenime, nusipinsime juostą. Edukacijos trukmė 1 val.

Linksmieji pagaliukai

Žaidimas žaidžiamas taip: žaidėjai sustoja ratu, kiekvienam yra duodama po linksmąjį pagaliuką, šį pagaliuką ţaidėjai laiko dešine ranka, o kairiąją už nugaros, ţaidimo teisėjas stovi viduryje rato, jis sušvilpia viena arba du kartus ir nuo to priklauso iš kurios pusės reiks gaudyt kaimyno lazda ir paleisti savo, jei lazda nukrenta ant žemės, žaidėjas iškrenta iš žaidimo

 

Matininkas

Tai A raidės formos matavimo prietaisas, kuriuo matuojame žemės plotą. Čia jis paverstas į komandinę užduotį. Reikalingi 7 komandos nariai. Vienas stovi ant matininko apatinės horizontalios pakylos. Kiti 6 pasiima virves, kurios pririštos prie viršaus. Užduotis tempiant virves padėti matininkui kiek įmanoma greičiau nueiti visą duotą atstumą ir atgal

Plaustas ant žolės

Plaustas ant žolės – vienu metu, gali dalyvauti keturi žmonės, trys žaidėjai sulipa ant plausto ( yra specialios vietos kojoms), ir susikabina per liemenį, ketvirtas ţaidėjas užsideda ratą pririštą prie valties, stovi atsisukęs i komandą ir duoda žaidžiantiesiems komandą pašokti ir tuo pat metu traukią valtį kai žaidėjai pašoka, ir taip yra stengiamasi greičiau pasiekti finišą už priešininkus.

Tinklinis su paklodėmis

Žaidimo taisyklės paprastos – reikia stengtis atmušti ir sugauti kamuolį ne rankomis, o mūsų specialiomis paklodėmis ( viena komanda turi vieną paklodę ir kita komanda taip pat turi vieną). Patikėkit, bus smagu išmėginti naują žaidimą ir aktyviai praleisti laiką su kompanija!

Brolijos žiedas

Jums tik reikia suburti komandą, sulipti į šį žiedą ir einant ar bėgant jo viduje, pasistengti kuo grečiau pasiekti finišą, aplenkiant priešininkų komandą. Šis žiedas puikiai tinka pasimokyti, kaip reikia dirbti komandoje ir būtų vieningiems, kaip tiems peliukams, sukantiems ratus!

Mergvakario vilionės

Programa pritaikyta šiuolaikinei nuotakai, tačiau naudojant senovines apeigas, žaidimus, pateikiama su gero humoro doze. Galimos veiklos: šmaikščių dainų dainavimas, būrimas, šėliojimai žaidžiant, etnografinių vaišių gaminimas (magiška virtuvė) bei stalo padengimas ir šeimynos susodinimas, užburtos arbatos darymas ir gėrimas, plaukų sruogos magija, magišką vytinę juostą austi ir pirties paslaptis išmanyti, amuletus gaminti. Gyvenimo patirtį su savimi besinešiojanti, visokių monų ir gudrybių prikaupusi Išmintingoji tetulė merginoms pasakoja, o nuotaką mokina, kaip santuokinio gyvenimo smulkmenas paversti smaguriavimu. 

Vėtrungių gamyba

Edukacijos metu būsite supažindinti su kuršių vėtrungių ir kurėnų  istorija, simbolių bei spalvų reikšmėmis, gamybos procesu. Užsiėmimo metu kiekvienas gausite po medinį vėtrungėlės maketą su magnetu, jį dekoruosite savo norimomis spalvomis, kuriose atspindės jūsų kūrybiškumas ir nuotaika. Šis unikalus suvenyras įdomi dovana artimui ar sau pačiam. Edukacijos trukmė: iki 2 val

Kviečiame Jus patirti Pamario krašto pramogas plaukiant laivais ar apsistojus komfortiškoje kaimo turizmo sodyboje ant marių kranto. Platus paslaugų pasirinkimas prieinamas kiekvienam kolektyvui, todėl kviečiame pabendrauti

Kelionių organizatorius UAB JOVILA | www.laivo-nuoma.lt | Pasikalbėkime: +370 635 55 386 | Email: info@jovila.lt

Kelionių organizatorius UAB JOVILA | www.laivo-nuoma.lt | Pasikalbėkime: +370 635 55 386 | Email: info@jovila.lt

© 2024 | Visos teisės saugomos | Sprendimas: MB S MEDIA GRUPĖ